Witam w SPA dla Twojego roweru.

Z Miłości do jazdy na rowerze.

 

O mnie i moim hobby.

Rowery w moim życiu są odkąd pamiętam. Już w wieku 10 lat sam naprawiałem swój rower. Teraz zajmuje się tym profesjonalnie. Zależy mi aby klient wyjeżdżał ode mnie zadowolony i czerpał frajdę z jazdy. Mój serwis to Spa dla rowerów. Każdy klient znajdzie u mnie coś dla siebie, od prostego przeglądu z regulacją, przez serwis sezonowy wykonywany na początku sezonu lub po sezonie, kończąc na kompletnym rozebraniu roweru na części pierwsze wszystkie połączenia śrubowe są czyszczone sprawdzane i wkręcane na smar do gwintów z przewidzianym dla nich Momentem obrotowym.

Doradzę Ci jaki rower będzie dla Twoich potrzeb najlepszy.

Korzystam z profesjonalnych narzędzi, smarów, olei i komponentów np. pancerze,  linki końcówki pancerzy, takich marek jak Rohloff, Shimano, Jagwire, Park Tool, Topeak,

Składam rowery od postaw. Na podstawie wywiadu przeprowadzonego z klientem i jego preferencjami co do użytkowania danego sprzętu. Wybieramy razem, począwszy od ramy po przez kolor pancerzy i końcówki pancerzy (używam tylko wysokiej jakości końcówek pancerzy wycinanych CNC w aluminium z uszczelnieniem) Wszystkie detale roweru są omawiane z klientem kształt kierownicy, Gripy, wyposażenie dodatkowe np. bagażniki, bidony. Rower zostanie spersonalizowany specjalnie pod Ciebie drugiego takiego nie spotkasz.